İnanılmaz Olay! Anneanne Kendi Torununu Doğurdu!

İnanılmaz Olay! 51 yaşındaki Anneanne Kendi Torununu Doğurdu!

Hastalığı yüzünden doğum yapması imkansız olan Amerikalı Mandy Stephens ilk çocuğunu prematüre olarak doğurmuş bebeğini doğumdan kısa bir süre sonra kaybedince tekrar bebek sahibi olabilmek için eşiyle birlikte pek çok farklı yöntem denemiş hiç birisinden sonuç alamayan çift çocukları olmasını her şeyden çok istiyordu daha fazla ne yapabileceğini araştırdı ve doktorlar tek çarenin taşıyıcı annelik olacağını söyledi ve genç kadın neden olmasın dedi ve imdadına da annesi Sherri Dickson yetişti, annesinin onun için taşıyıcı anne olmasına karar verdi ve anneanne kendi torununu doğurdu..
dünyaya gelen myla bebek
Anneannede Multipl skleroz (MS) hastası teşhisi nedeniyle komplikasyonlar yaşayabileceği söylensede buna rağmen kabul etti, genç kadından ve kocasından elde edilen embriyo anneanneye nakledildi ve anneanne hamile kaldı 9 ay boyunca kendi torunun karnında taşıdı  annane sağlıklı bir biçimde kendi torununu doğurdu.
anne anane ve torun
51 yaşındaki anneanne kızına en büyük hediyeyi verdi ve yaptığı konuşmada şunları dile getirdi “Hamilelik benim için çok kolay geçti, kızımın mutluluğu için böyle bir şey yapmak çok güzeldi.” dedi.
anne ile annene
33 yaşındayken son hamileliğini yaşayan 51 yaşındaki anneanne bebeği doğurmadan 1 hafta öncesinde tenis oynadığını, hamileliğin hiç zor geçmediğini anlattı..
Doğumdan sonra Sherri Dickson’ın hastalığında da gözle görülür bir gerileme kaydedilmiş aynı zamanda.
sherri dickson ve Myla bebek
Dünyada oldukça yaygın olan taşıyıcı annelik yöntemi ile dünyaya gelen bebeğe Myla ismini koydular ve bebeğin sağlık durumu gayet iyi.
sherri dickson-mandy stephens

Myla bebeğin Hayat hikayesini videodan izleyebilirsiniz..
Mandy Stephens ve eşi
Myla ismini koydular ve bebeğin sağlık durumu gayet iyi.
Myla bebek

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git