Kadınlar Aldatıldığını Nasıl Anlar

Kadınların kabus günlerinin başladığı günler yani aldatıldığından şüphelenmeye başladığı günlerdir. Erkekler sadece aldatmayı akıl edipde yakalanmamayı akıl etmekde aynı özeni gösterme yeteneğine sahip olmadıkları için, birde kadınların inanılmaz içgüdüsel sezgilerinin kuvveti sayesinde kadınlar başlar erkeğin hareketlerinden,tavırlarından,değişen alışkanlıklarından şüphelenmeye.

Aldatan erkeğin gösterdiği değişimler kadının aldatıldığını anlaması için gayet yeterli davranışlardır.

Erkeğin gereksiz yere abartılı, kendini dünyanın en yakışıklı erkeği sanmaya başlamasıyla değişen bir halleri,karısını kendisine yakıştıramamaya başlamaları,kendisini çok donanımlı ve kültürlü sanarak karısını aşağılamaya başlaması artık bu erkeğin canına susadığınn ilk sinyalleridir.

Kadının yaptığı önceden bayıla bayıla yediği yemekler artık ne hikmetse ya tuzsuzdur ya tatsız,önceden ne giyse yakışan karısına fazla kilo aldığından,selülitlerinin çıktığından dert yanmaya başlar.

Kendi kel olmaya yüz tutmuş başına bakmadan karısının başındaki iki üç tel beyazlamış saç, karısının artık yaşlanmaya başladığını düşündürür.

Cep telefonunu eve girdiğinde ya sessizdedir ya da mesajlar bölümüne şifre konulmuştur.Vakitli vakitsiz cevapsız çağrılar gelmeye başlar.Kadın ”kim bu çağrı atıp duran”dediğinde cevap ya Ahmet beydir, ya inşattçı Mehmet beydir, ya kaloriferci Ali beydir, ya boyacı Veli beydir.Kontrol edin telefonunu ne hikmetse bu cevapsız çağrılar hep erkek ismiyle kayıtlı kişilerden gelir. Mesajlarına şifre koymayı unuttuğu birgün bu erkek isimli kişilerden birinden yanlışlıkla ! dün gece çok güzeldi gibi bir mesaj gelme ihtimali yüksektir.

Birden bire çok çalıkan, azimli bir koca olan erkişi ! her akşam artık mesaiye kalmaya başlar.Araştırılıdığında onan başka mesaisi olan yoktur, yazık tek başına bütün işleri o idare ediyodur.

Ceplerinde alışveriş fişlerini gördüğünüzde eve hiç gelmemiş, size hiç alınmamış bir takım hediyelik eşyalar,yüzükler,mücevherlere ait fişlere rastlayama başlayabilirsiniz. Eve gelen kredi kartı ekstraları nedense artık ya postada kaybolmaya başlar,ya da birden bire iş yeeri adresine gitmeye başlar.

Cinsel hayatınız kocanızın çooook yorgun olmasıyla, çok çalışmasıyla sekteye uğramıştır. Artık bir cinsel hayatınız yoktur.Ya da açık vermemek için eskisine nazaran daha aktif bir cinsel hayatınız başlamıştır.

Velhasıl bunlar gibi birçok örneği sıralamak mümkün .Hiçbirini hiç bir kadın tabiri caiz ise yutmaz, sadece çok mecbur olduğu durumlar varsa sineye çeker.Nasıl olsa birgün hepsibi burnunuzdan fitil fitil getirecektir.

PAYLAŞ
Kadınlar Aldatıldığını Nasıl Anlar Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. sessiz dedi ki:

  Evet bnm Esim 2. Çocuğum doğmadan aldatmaya başladı ama BN kızım 20 günlükken anladım kizim 1 buçuk yasinda ve hala onunla beraber oda evli 3 çocuğu var ama BN kaldiramiyorum artik insanin 2 çocuğumoolmasaydı şimdiye çoktanayrilmistim ama iikisinde çok küçük ne yapicagimi bilmiyorum ne yaptiysa olmadi vazgeciremedim o kadından biz severek evkendik ailem istemediğiiiçin kactim bide… İyi mi oldu hayr. Kim isterki boyle olmasini bana bi tokat armağan adam şimdilerde küçük bi tartismada döver oldu… Napicam BN ne karar vermem gerektiğini insanin bilmiyorum….

 2. seyyan dedi ki:

  ewt.Bir ilişkide en doğrusu, eğer yürümüyorsa, mutlaka ayrılmaktır.Her iki tarafın geleceği ve mutluluğu buna bağlı olabilir.Kimse kimseyi üzmesi diyeceğim am..maalesef…maalesef üzülmeden de olmuyor.

 3. seyyan dedi ki:

  ewt.Bir ilişkide en doğrusu, eğer yürümüyorsa, mutlaka ayrılmaktır.Her iki tarafın geleceği ve mutluluğu buna bağlı olabilir.Kimse kimseyi üzmesi diyeceğim am..maalesef…maalesef üzülmeden de olmuyor.

 4. zeynep dedi ki:

  bi kadını ya da bi erkeği neden aldatırız ki amaç ne benim için birliktelik sadece dış görünüş havası parası hiç dil kişiliği yaşamı düşünceleri zevkleridir ve ben o kişiliğiyle severim onu o kişiliğle bağlanırım bi başkası ondan daha güzel/yakışıklı olabilir normal ama zaten duygusal hayatımızda biri varken yeni birini daha bulmak neden ki sevgilinde yada eşinde gerekli ilgiyi göremiyo musun ? o zman al onu karşına medeni iki insan gibi konuşun isteklerinizi beklentilerinizii anlatın birbirinize içinize atmayın sıkıldın mı çekinmeden söyle zaman mı ayırmıo sana iş yoğunluğu yüzünden bu haftasonuda beraber bi şeyler yapın yada sevemio musun kardeşim onu denedin denedin olmuo mu ayrıl öyle hayatına başkasını al ha evilikte daha zordur bu evlilikte eşlerin birbirine sadık olması gerekir güvenmesi gerekir çünkü evlilik öle iki imza bi düğün değil hele oyuncak hiç değil bi de ortada çocuk varsa o iş ciddidir adam ediceksin kendini dizginliceksin iradene sahip olucaksın ki ne sen ne o ne diğeri nede (evliysen)çocuğun zarar görmesin mutsuz olmasın acı çekmesin…

Sayfa başına git