Lazer Epilasyon İçin Kış Bakımının Tam Zamanı

İstenmeyen tüylerden, hoş görünmeyen yüz ve bedenin çeşitli bölgelerindeki lekelerden, bacak ve yüzdeki kılcal damarların ve bunların sevimsiz görüntülerinden kurtulmanın en iyi zamanı kış aylarıdır. Lazer epilasyon tekniği için özellikle sıcak yaz günlerini tercih etmediğimiz için siz siz olun fırsat varken ve güneş yüzünü bize henüz göstermemişken bu tekniklerden faydalanıp, yazın keyfini ve rahatlığının tadını çıkartın.

Kıl köklerine kalıcı çözüm, lazer epilasyon
Dnyada hiçbir kadın ya da erkek yoktur ki yüz ve vücuttaki istenmeyen tüylerinden memnun olsun, tabi doğuştan lazer_epilasyonşanslı olan ve çok ince ayva tüyü olan kadınları istisna edersek. Özellikle kadınlarda yüz, boyun, çenedeki tüylenmeler birebir görüntüyü çok çok bozarken, vücuttaki tüylenmeyse giyim kuşamımızı tümden değiştirebilecek bir etkendir. Tüylerden memnun olmayan erkeklerin sayısıysa gerçekten çoktur, havuza denize giremeyen, istediği biçimde giyinemeyen ve karşı cins ile ilişkileri bu nednele kötü olan pek çok erkek hastaya da rastlamak olağandır. Lazer epilasyon ise tamamen tıbbi bir teknik olduğundan uygulamayı yapan hekimin dermatolog, kıl köklerin özelliğini çok iyi bilen ve bu konuda eğitimi ve tecrübesi olan bir kişi olması şarttır. Aksi durumda doğru, yeterli cevap almak olanaksızdır.

PAYLAŞ
Lazer Epilasyon İçin Kış Bakımının Tam Zamanı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. seren82 dedi ki:

    epilasyonun sakıncalı olduğunu düşünüyorum.hem kalıcılığıda yokmuş 3 veya5 sene sonra tekrar kıl köklerı yenılenıyormuş.

Sayfa başına git