O Sizin İçin Doğru Kişi mi?

Öncelikle bir erkekte hangi kişilik özelliklerini aradığınızı bilmelisiniz. Sizinle çatışan bir insan sizin için doğru bir insan değildir. Neler bekliyorsunuz ve neyle karşılaşabilirsiniz bunları düşünmelisiniz.

Başlangıçta kendi duygu ve düşüncelerinizden beklentilerinizden emin olmalısınız ki karşınızdaki kişinin doğru olup olmadığına karar verin geç olmadan. Hayattan beklentileriniz ve istekleriniz vardır mutlaka, nedir sizi mutlu eden, geleceğinizi hangi temeller üzerine kurmayı düşlüyorsunuz, elbette kimse mutsuzluk üzerine düş kurmaz ama sizin düşleriniz geleceğinizi kurmanızda öncülük edecektir.

200206769-001Sonrasında karşınıza çıkan kişi sizin düşlerinizi gerçekleştirmede ne kadar etkili olabilir, düşlerinize ve hayatınıza istediğiniz ölçülerde ortak olabilecek mi?

Eskiden kadınların seçim yapmalarına fırsat verilmezdi, ancak günümüzde koşullar değişti ve kadınlar artık kendileri seçim yapabiliyor, bu iyi bir gelişmedir kadınlar adına. Bu konuda biraz daha kaliteli hayat yaşamanız düşüncesiyle kadinlarsitesi.com olarak sizlere geleceğinizi kurmadan önce düşünmenizi sağlayacak fikirler önerebiliriz.

Arkadaşlık ya da dostluk ilişkilerinde de önce karşınızdaki kişinin samimiyeti göz önünde bulundurulur. Aynı şekilde; sizin için özel anlam ifade eden kişilerde de bunu aramalısınız, ne kadar samimi olduğuna dikkat etmelisiniz. Bu zamanla oluşabilecek güvenle ilgilidir, yeni tanıdığınız bir kişiye hemen güvenmemelisiniz. Kendinize zaman tanıyın ve konuşmalarındaki samimiyetini içtenliğini anlamaya çalışın. Sizi sevdiğini söylerken, sevgi ifadesi sadece sözlerle olmamalı, davranışları da size ne kadar önem verdiğini açıkça ifade eder aslında.

İnsanlar her zaman göründüğü gibi değildir, duygu yoğunluğuna kapılmadan anlamaya çalışın. Eğer gerçekten seviyorsa zamanla ispat edecektir zaten, yalnız sevmeyen insan mutlaka bir yerlerde davranışları ile açık verecektir dikkatle gözlemleyebilmelisiniz.

Karşı tarafı incelerken kendi davranışlarınızı da incelemelisiniz, siz de içten ve samimi olabiliyor musunuz? Samimiyet beklerken siz samimi ve içten davranabiliyor musunuz? Beklentilere yönelik davranmalısınız ki karşılığı da o yönde olsun.

Eğer karşınızdaki kişiyi her haliyle beğendiğinizi kendinize itiraf edebiliyorsanız işte o zaman doğru erkeği bulmuşsunuz demektir. Yalnız unutmayın önce içten ve samimi olduğuna inanmalısınız. Aynı şekilde siz de içtenlikle ve samimiyetle yaklaşmalısınız.

Ve güzel bir söz ile bağlayalım isterseniz…

“Hayatın en güzel anı; her şeyden vazgeçtiğiniz zaman sizi hayata bağlayan biri olduğunu düşündüğünüz andır.”

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git