Prefabrik Çelik Çatı Avantajları Nelerdir?

Deprem bölgesi olan ülkemizde, en büyük can kayıpları şüphesiz, yaşanılan binaların depreme dayanıksız yapılmasından kaynaklanıyor.

Prefabrik Çelik Çatı, işte bu önemli noktada devreye girerek olası deprem anlarında, binanızın kendi ağırlığına ek yük oluşturarak can ve mal kaybı riskini en aza indiriyor. Bugüne kadar aşina olduğunuz çatı kaplama sistemlerinden, yapısındaki gelişmiş teknoloji ve estetik görünüm sayesinde ön plana çıkıyor.

çelik çatı

Uygulama açısından diğer bütün çatı sistemleri gibi binanın üzerine müşterilerinin istekleri doğrultusunda monte edilen Prefabrik Çelik Çatı sistemleri, olası depremlerde yıkımlar yaşanması halinde ters dönerek depreme direnç gösteriyor, can ve mal güvenliğinizi korumaya yöneliyor.

çelik çatı modelleri

Prefabrik Çelik Çatı sistemleri, bütün taşıyıcı sistemlerinde uygulanan cıvata-somon bağlantı sistemi sayesinde, diğer kaynaklı montajlarda yaşanan sorunlardan sizi uzak tutuyor.

Bazı binaların yapısından kaynaklanan taşıma gücü zayıflığı durumlarında, Prefabrik Çelik Çatı sistemleri güvenle uygulanabiliyor.

prefabrik çatı

Prefabrik Çelik Çatı sistemleri, montaj tekniklerine dayalı bir çatı sistemi olduğu için doğanın getirebileceği afetlerden etkilenmez ve 4 mevsim güvenle kullanılabilir.

Prefabrik Çelik Çatı, hem kurulum aşamasında, hem kullanım aşamasında son derece kolaylık sağlayan bir çatı sistemidir.

prefabrik çatı modelleri

Prefabrik Çelik Çatı, yaptırmak isterseniz çok kısa sürede çok dayanıklı bir çatı sahibi olabilirsiniz.

Prefabrik Çelik Çatı, deprem anlarında şekil değiştirerek en büyük faydasını sağlar ve can güvenliğiniz için koruyucu göreve geçer.

Prefabrik Çelik Çatı, sünek bir çatı sistemi olmasının yanında, gerekli tamir anlarında sizi hiç zorlamadan tamir ve bakım yapılabilecek dizayn da döşenir.

Prefabrik Çelik Çatı, herhangi bir sebepten dolayı sökülmesi gerekirse tüm çatı sistemi tamamen ve kolayca sökülebilir ve tekrar yine aynı kolaylık ve hızla monte edilebilir.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git