2 Dakikada Garantili Diş Beyazlatma! Sonuçlar Etkileyici

Sarı dişler, özellikle aşırı miktarda şeker, çay, kahve ya da sigara tüketenlerde sık görülen bir sorundur. Eh buna bir de düzensiz diş fırçalama eklenirse sonuç daha da kötü oluyor.

Sarı dişten muzdarip kişiler en çok sigara içenler, gülümsemelerini engelliyor ve dişlerinden utanmasına neden oluyor. İyi haber ise, bu sorunun kolayca çözülebileceğidir. Dahası, kimyasal yüklü pahalı beyaz diş beyazlatma ürünlerini kullanmanıza gerek kalmayacak.

Aşağıdaki diş beyazlatma yöntemi son derece etkili, ucuz ve yalnızca 2 dakika içinde efektler sağlar!

Hindistan cevizi yağı, genel sağlığı iyileştirmek için kullanabileceğiniz en yararlı şeylerden biri olarak bilinir. Bu şaşırtıcı ürün aynı zamanda cilt bakımı için de yararlıdır ve görünüşe göre, dişler için de inanılmaz efektler sağlıyor! Hindistan cevizi yağı ayrıca ağız sağlığını geliştirir ve diş etleri dahil olmak üzere dişleri sağlıklı tutar.

Parlayan beyaz gülüşünüzü birkaç dakika içinde geri kazanmanıza yardımcı olabilir!

Tek ihtiyacınız olan hindistancevizi yağı ve kabartma tozu.

Diş beyazlatma nasıl yapılır :

Hindistan cevizi yağı ile kabartma tozunu eşit miktarda karıştırın ve macunu bir cam kavanoz içine dökün. Kavanozu buzdolabında veya banyoda saklayabilirsiniz.

Bu olağanüstü doğal macunu düzenli olarak kullandığınız diş macunu yerine kullanmalısınız ve etkileri ilk kullanımdan sonra fark edilir!

Ayrıca, dudakların çatlamışsa, onları doğru bir şekilde kullanmak için biraz hindistan cevizi yağı sürün. Onların orijinal ihtişamını hemen kazanacaksın!

PAYLAŞ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git