5 – 11 Temmuz Arasında Yengeç Burcu Neler Yaşayacak?

Sevgili yengeçler ve yükselen burcu yengeç olanlar. Pazartesi ve Salı günleri iş, gelecek hedefleri ve kariyerinizle ilgili konularda hızlı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Önemli yeni adımlar da ortaya çıkabilir. Çarşamba, perşembe günlerinden itibaren ise sosyal alanda destek bulacağınız kendinizide aktif bir şekilde ortaya koyacağınız bir günde olacaksınız. Cuma ve cumartesi günlerinde biraz enerji düşüklüğü yaşanabilir.

Şartları yönlerdirmekte zoranabilirsiniz. Ama 11 Temmuz’dan itibaren çok daha önemli, yeni girişim ve aktiviteler devreye girmeye başlıyor. Haritanızın geneline baktığımızda 11 Temmuz’da yengeç burcunda gerçekleşecek olan güneş tutulması ve yeni ay yeni başlangıçlara sebep olduğunuzu göstermekte.Bu dönemde önemli yeni girişim ve projeler için uygun bir dönem.Kişisel alanda kişiliğinizi  daha güçlü ve etkin bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir sürecinde başlangıcı olacak.

Venüsün ikinci yerinize hareket ediyor olması parasal alanda pozitif etkileri beraberinde getirmekle birlikte haftasonunda gerçekleşecek venün, leptün karşıtlığı zaman zaman parasal alanda aldanma,yanıltınma.problem yaşama riskine işaret etmekte.Bu karşıtlık aynı zamanda ikili ilişkilerde de zorlanmaları beraberinde getirecek.Trafik içerisinde dikkat edilmeli.Yakın yerlere yolculuklarda özellikle biraz agresyon ortaya çıkabilir.Yakın çevreli ilişkilerde zaman zaman aynı durumlar ortaya çıkabilir.11 Temmuz’da yengeç burcunda gerçekleşecek güneş tutulması sizler için çok önem taşımakta.Kişiliğinizi daha çok ortaya koyabileceğiniz bu süreçte sağlığınız anlamında tabi ki dikkatli olmanızda fayda var.

PAYLAŞ
5 – 11 Temmuz Arasında Yengeç Burcu Neler Yaşayacak? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. kubrammmm dedi ki:

    Yaşadıklarımla ve düşündüklerimle alakadı yokkkkkk

  2. aynur dedi ki:

    harika bir site.teşekkürler

Sayfa başına git