Ağız Kokusu Kader Değil İşte Çözümü

Kötü nefes rahatsız edici olabilir ve bu sorunu çözmek zorundayız, nefesinizi tazelemek için bir dizi ürün kullanabilirsiniz. Ağız kokusu yediğiniz herhangi bir gıdadan kaynakanabilir, ancak kötü nefes yemek, oruç ve açlık yokluğunda da ortaya çıkabilir.

Kötü nefes akciğer hastalığının işareti olabileceği gibi çürük dişler, karaciğer hastalığı, bademcikler, sinüs enfeksiyonu, ilaç kullanımı ve daha fazlası olabilir.

Bu yüzden bugün size bu hoş olmayan olgudan sonsuza kadar kurtulmak için doğal malzemelerle sadece 7 dakika doğal bir yol olan bir tarifi göstereceğim.

Gerekli malzemeler :

  • 300 ml su
  • 1/5 limon suyu
  • 2 çorba kaşığı bal
  • 1 çorba kaşığı kakao tozu
  • 2/5 çorba kaşığı tarçın
  • 1 çorba kaşığı kabartma tozu

Hazırlık aşaması :

Bir kapta limon suyu, su ve bal karıştırılırken tarçın ve kabartma tozu konur ve iyice karıştırılır. Bu sıvı bir şişede toplanır ve gargara ile ağız iyice yıkanır.

Tarçın, bir dizi enfeksiyona yardımcı olan fenoller ve antioksidanlar içerir. İlaçlara dirençli mantar enfeksiyonlarının tedavisinde mükemmel bir etkinliğe sahiptir. Çikolata yapımında kullanılır, çok iyi bir ferahlatıcı gibi görünür ve ağız kokusunu giderir.
Bal bakterileri öldürmeye yardımcı antibakteriyel özelliklere sahiptir. Karbonat, ağız boşluğundaki bakterilerin yok edilmesine yardımcı olacak, diş beyazlatacak ve yiyecek kokusunu örtbas edecektir .

Şimdi bu tarifin bu katkı maddelerinin nefes borusundan gelen kokuya nasıl yardımcı olacağını göreceksin, şimdi bunu yapın ve sonuç mükemmel, başka araçlara gerek kalmayacak.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git