Bu Meyvenin Çekirdeği Kemoterapiden Daha Etkili

İnsan bazen inanmakta güçlük çekse de, bizlerin ihtiyaç duyduğu her şey doğada gizli. Tek yapmamız gereken biraz daha fazla araştırmak. Kanserin yegane tedavisi kemoterapi olarak biliniyor, yada bilinmesi isteniyor.

Malum ilaç endüstrisinde büyük paralar dönüyor, hal böyle olunca da kişileri iyileştirmekten ziyade para kazanmanın yollarına bakıyor pek çok ilaç şirketi. Uzun zamandır gözlemlediğim bir detayı sizinle paylaşmak isterim.

Burada yazı hazırlarken pek çok farklı türden kansere yakalanan insanların kemoterapi yerine ilacını doğada aradığını ve genellikle bulduklarını gördüm. O zaman hani kanser yenilemezdi sorusu aklıma geliyor ister istemez. Kimisi vegan diyetinde buldu çareyi, kimisi de kalsiyum ve proteinden uzak durarak.

Bunların her biri farklı bir alternatif, anladığım bir şeyi daha sizinle paylaşmak isterim. Yine doğanın bize sunduğu sebze, meyve ve bitkileri yeme alışkanlıklarınıza daha fazla entegre etmelisiniz.

Özellikle hastalığa yakalanmadan önce. Bunlar benim kişisel tespitlerim elbette ama aksini iddia edecek birinin ya da bir yazının türeyeceğini düşünmüyorum.

Gelelim bu gizemli meyvenin çekirdeğine, baş rolde üzüm var ve özellikle gırtlak kanserine iyi geldiği yıllardır kulaktan kulağa yayılan bir gerçek. Üzüm çekirdeği özü normal hücreleri etkilenmeden bırakırken, anormal hücreleri öldürür. Bu tüm hücreleri öldürerek kanser gelişimini yok eden geleneksel tedavilere kıyasla çok daha iyi bir şeydir. 

Üzüm çekirdeği özü, bir yaralanma, yaşla ilişkili görme kaybı, yüksek kolesterol seviyeleri, dolaşımı kötü olan ve hatta şeker hastalığının bir sonucu olarak ortaya çıkan şişme ve çürüklerde iyi sonuç verir.

Son yıllarda yapılan araştırmalar, üzüm çekirdeğinin Alzheimer hastalığı ve lösemi tedavisinde süper etkili olduğunu göstermiştir. Belki de hayatınıza daha fazla yer açmalısınız üzüm ve çekirdekleri için.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git