Emziren Anneler ve Tüm Kadınlar İçin Harika Bir Yöntem

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, tüm dünyada çılgınca yayılan bu yöntem yavaş yavaş ülke sınırlarımızı aşmakta.

Eh haberi ilk bizden duymanız da gayet normal.

Lahana yaprağının bu denli işe yaradığını bilmek gerçekten benim için bir avantaj, umarım siz de makaleyi okuduktan sonra benimle aynı fikirde olursunuz.

Özellikle emziren annelerin yegane problemidir göğüs şişkinlikleri, bir de regl (adet) döneminde bu sorun sıkça görülür.

Genellikle ağrılı olsalar da kimi zaman sadece kıyafet giymekte zorlanırsınız. Her yandan taşar, bir türlü rahat edemezsiniz.

Emziren annelere gelince, fiziksel olarak bu süreçte o kadar değişim yaşamışlardır ki bu belki de bardağı taşıran son damla olabilir.

Şimdi size göğüs şişliklerini nasıl iyileştireceğinizden bahsedeceğim, öncelikle lahanayı dolaba atın, iyice soğuduğundan emin olduktan sonra dış yaprağını çıkarın (onunla işimiz yok)

Ardından alt 2 yaprağı alıp soğuk su ile iyice yıkayın, sonrasında göğsün koyu kısmını açıkta bırakacak şekilde delik açın ve göğüslerinize yerleştirin. Lahanalar ısınana kadar bekletin, gerekirse uygulamayı tekrar edin. Kısa bir süre sonra göğüs şişliklerinden ve sızısından eser kalmayacak.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git