En iyi cilt bakım maskeleri

Cildinizin bakımı için hazır satılan birçok cilt bakım maskeleri var. Üstelik cilt tipinizi biliyorsanız, cilt tipinize uygun olan cilt bakım maskelerini seçebilme imkânınız var. Gerek aktarlarda, gerek eczaneler, gerek kozmetik ürünler satan mağazalarda çeşitli cilt tiplerine göre cilt bakım maskeleri bulabilir ve kendi cildinize en uygun cilt maskesini alabilirisiniz.

Örneğin tek kullanımlık paket halinde satılan Sephora Power Mask Hydro Gel Face maskeleri cildinizi hem nemlendiriyor hem de temizliyor. Düzenli olarak bu cilt maskesini kullandığınızda cildinizin renk düzenini dengeliyor.

Bunun yanında Lush’ın Catastrope Cosmetic markasının cilt bakım maskeleri de cilde detoks etkisi yapıyor ve cilt üzerinde bütün sivilce, akne, siyah nokta, pullanma gibi sorunları kökten çözüyor.

Son birkaç yılda çok iyi cilt bakım ürünleri sunmaya başlayan Olay Total Effects maskeleri de cildinizde anti-aging etkisi sağlayarak sadece 1 ayda ışıl ışıl bambaşka bir cilt ortaya çıkarıyor.

En iyi cilt bakım maskeleri

Çok yorucu bir tempoda yaşıyorsanız, cildinizdeki günün yorgunluğunu alabilmek için Estee Lauder Stress Relief Face Maskelerini kullanabilirsiniz. Yüzünüzde bir tazelenme görüntüsü vermenin yanında, cilt temizliğinde de oldukça başarılı.

Biraz farklı bir yüz maskesi olan Oriflame Royal Velvet Canlandırıcı Havlu Yüz Maskesi, gençleştirici bir cilt bakım maskesi de diyebiliriz. Zira yaşlanma etkilerini yok etmek için çeşitli serumlar içeriyor ve yüzünüze sadece 10 dakika koymanız yeterli oluyor.

Fiyatı açısından biraz pahalı olan bir cilt maskesi La Mer The Radiant Facial maskeyi ise yüzünüzde 8 dakika tutuyorsunuz ve sadece 8 dakika sonunda verdiğiniz paraya değdiğini görüyorsunuz. Zira tertemiz, canlı bir cilt sahibi oluyorsunuz.

Kil bazlı yüz maskelerini cildinize fayda ettiğine inanıyorsanız, Clinique Deep Cleansing Emergency Maskelerini kullanabilirsiniz. Özellikle yağlı ciltlerin bakımında bu cilt bakım maskesi son derece faydalı.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git