Yüzünüzde ve Ellerinizdeki Çillerden Tek Seferde Kurtulun

Birçok kişi, cildi üzerinde koyu lekeler, çiller ve sivilcelerin ortaya çıkması gibi cilt sorunlarıyla ilgileniyor.

Bu nedenle size bu cilt sorunlarının hızlı ve kolay bir şekilde nasıl çözüleceğini basit bir şekilde göstermeye karar verdik.

Doğal maddelerle evde bir karışım hazırlamanız gerekir ve bu karışımın özünde maydanoz bulunur.

Aşağıdaki malzemeleri tedarik edin :

  • 200 ml su;
  • 2 yemek kaşığı kıyılmış maydanoz yaprakları;
  • 1 çay kaşığı limon suyu.

İşte hazırlanışı ve kullanımı :

Suyu bir tencereye koyup ısıtın ve kaynama noktasına gelene kadar bekleyin. Bundan sonra taze maydanoz yaprakları ilave edin ve ısıyı düşürün ve yaklaşık 15 dakika kadar suda bırakın.
Ardından altını kapatın ve soğuyana kadar bekleyin ve sonra içeceği süzüp içine limon suyu ekleyin ve içeceği bir cam kavanoz içine aktarın, bir kapakla örtün ve buzdolabının içine koyun.

Bu karışımı her sabah ve akşam cildinize uygulamanız gerekir. Uyguladığınızda, bölgeyi dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapın. Bu karışımı günlük olarak kullanmanız, cilt sorunlarını çözmenize yardımcı olabilir. Bu çare kullanıldıktan sadece iki hafta sonra, ilk iyileştirmeleri fark etmeye başlayacaksınız.

Maydanoz yaprakları nasıl bu kadar etkili olabilir?

Maydanoz yaprakları, birçok önemli mineral ve vitamin ile uçucu yağların mükemmel kaynağıdır. Maydanoz yaprakları, bu cilt sorunlarının çözülmesinin yanı sıra, ateş, diyabet, iktidarsızlık, gözlerde iltihap, böbrek hastalığı ve üriner sistem hastalıklarının tedavisinde de kullanılabilir.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git