Gardolabınız Sezonun Yaz Trendlerine Hazır Mı?

Biz hanımlar için alış veriş dört mevsimdir. Çünkü her yıl mutlaka bir şeyler değişir hayatımızda. Mevsimler değişir, zevklerimiz değişir, moda değişir, vücut ölçülerimiz, ruh halimiz derken değişir de değişir ve tüm bu değişikliklere kıyafetlerimizle, takı ve çanta aksesuarlarımızla ve olmazsa olmaz ayakkabılarımızla mutlaka uyum gösteririz. Kadın olmak böyledir işte değişikliğe her koşulda ayak uydurmak lazım;)

3-1

Peki bu sene sezonun yaz modası, trend giysileri neler? Eminim pek çoğunuz biliyorsunuz ama olur da vakit ayırıp bu sene en çok ne giyilir diye bakamamış bayanlara yardımcı olmak adına bir kaç öneri ve detay vermek istedim.

* Yaz denildiğinde aklımıza hemen tatil gelir. Efil efil elbiseler bizi serin tutacak kıyafetler yazın en vazgeçilmez giysileridir. Bu sene bu efil efil kıyafetlerin arasında en çok bohem adı verilen farklı ve şık bir tarzı olan elbise ve bluzlar göze çarpıyor. Sezonun en yeni trendi olan bohem tarzı oldukça marjinal bir tarz oluşturuyor.

* Her mevsimin her sezonun olmazsa olmaz parçası elbette ki jeanler… Bu sene de yine kot şortlar, kısa kot elbiseler ve salopet pantolonlar çok gözde.

* Bu senenin bir başka öne çıkan modası ise tulumlar… Çiçek desenli, bol paçalı tulumlar hem özel günler için hem de günlük kullanımda son derece şık ve rahat elbiseler içinde yer alıyor.

* Romantik sevenler içinse yine dantel detaylı elbiseler oldukça fazla sayıda göze çarpıyor. Deniz kenarında giyeceğiniz rahat bir elbisenin kenarında ya da bir gece kıyafetinde dantel ve işlemek detaylarına rastlamak mümkün.

3

* Benim gözüme çarpan bir diğer sezon modası ise çizgili kıyafetlerden oluşuyor. Bu sezon gömlek olsun pantolon olsun pek çok kıyafette çizgili detaylar görmek mümkün. Yalnız şunu hatırlatmadan geçmek istemedim, çizgili kıyafet seçerken dik çizgili olmasına özen gösterin ki sizi zayıf ve zarif göstersin çünkü enine çizgiler sizi olduğunuzdan daha kalın gösterir. Bu da benden size iyi görünmek için küçük bir tüyo olsun 😉

* Çiçek desenli pareolar, kimonalar ve elbiselerde sezonun modası arkadaşlar. Yani bu sene içimiz cıvıl cıvıl olacak.

* Son olarak plaj modasına da kısa bir bakış atacak olursak bu sene renk renk bikiniler, şerit detaylı büstiyerler ve daha çok takım değil de alt üst karışık bikiniler moda. Yine çiçek desenli kimano ve pareolarda plaj modasının gözde parçalarından…

Hoşça Kalın, Sağlıkla Kalın…

8 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 6.074 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git