Herkesin Evinde Olan O Üç Malzeme ile Fayans Aralarınızı Işıl Işıl Olacak

Herkesin nefret ettiği en zorlu ev işlerinden biri, her zaman banyo ve fayansları temiz tutmaktır.

Piyasada çok sayıda temizlik ürünü var, size belli bir fiyata parlak, lekesiz ve kirlenmemiş bir banyo vaat ediyor! Bununla birlikte, bu ürünler etkili olabilse de, onlar sizin ve ailenizin sağlığı için zararlı olabilecek kimyasallarla doludur.

Günümüzde, banyoyu temizlemek ve birkaç liradan tasarruf etmek için çok daha iyi, daha güvenli ve daha hızlı bir yol var. Malzemelerin tamamı doğal ve gerçekten buna değer, bu ev yapımı deterjan ile günlük yaşamınızda devrim yaratacak.

Ayrıca, bu orijinal ürünü kullanırken sağlıklı ve dikkatsiz olacaksınız.

Günümüzün makalesi, bu temizleyiciyi evinizin konforunda nasıl hazırlayacağınıza ve nasıl kullanılacağına dair inanılmaz bir öğretici sunar. İşte burada:

Malzemeler:

  • Yarım fincan kabartma tozu
  • Yarım su bardağı beyaz sirke
  • Yarım su bardağı limon suyu
  • 5 litre su

Hazırlık:

Su ve kabartma tozunu iyice karıştırın ve limon suyu ekleyin. Hafifçe karıştırın ve yavaş yavaş beyaz sirke ekleyin. Köpürme işlemi, karıştırma işlemi sırasında bir kimyasal reaksiyon olarak ortaya çıkabilir; köpüklü duruncaya kadar bekleyin ve yatışmasına izin verin. Daha kolay kullanım için karışımı bir şişeye aktarın.

Kullanım:

Karışımı, kirli fayans ve harç üzerine nazikçe püskürtün veya dökün. Sıvının yarım saat süreyle hareket etmesine izin verin. Bir banyo süngeri veya daha pürüzlü bir havlu kullanarak kiri tamamen fırçalayın. Su ile durulayın! Bitirdiniz!

Bundan daha kolay ve sağlıklı olmaz!

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git