İlaç Kullanmadan 5 Dakikada Yüksek Tansiyon Nasıl Düşürülür

Ne yazık ki, yüksek tansiyon günümüzde yaygın bir hastalıktır ve obezite, uyku eksikliği, stres, alkol alımı, tuzlu yiyecek ve sigara ile ilişkilidir.

Yorucu fiziksel egzersiz veya stres yüzünden kaslar zorlar ve kan damarları sıkışır ve kan basıncında artışa neden olur. Bu nedenle normalleştirmek için kasları rahatça dinlendirmeliyiz.

Lu Hens, Moskova futbol kulübü “Spartak” doktoru ve Çin tıbbının bir parçası olan gizli bir doğal çareyi ortaya çıkardı ve etkin bir şekilde 5 dakika içinde yüksek tansiyonu dengeliyor.

En önemli şeyin doğru kan dolaşımı olduğuna inanıyor. Çin tıbbına göre dokulara ve kaslara kan akışı çok önemlidir.

Bazı vücut bölümlerinde bir kan durgunluğu olması durumunda, bazı hastalıkların başlangıç ​​noktası haline gelir ve bunun tersi de geçerlidir, eğer kan akışı yeterli ise, vücut sorunu hızla çözecektir.

Bu nedenle, vücut üzerindeki belirli noktaların masajı, sağlık konularında rahatlama ve iyileşme getirir. Yüksek kan basıncını azaltmak için bunu nasıl kullanacaksınız:

1 Nolu Nokta

Aslında bu kulak memesinin arkasına giden ve klavikülün ortasına kadar uzanan bir hattır. Masaj yapmanız gerekmez, ancak yavaş yavaş üstten alta doğru parmak uçlarıyla şımartın. Her iki tarafta da 10 kere tekrar etmelisiniz.

2 Nolu Nokta 

Bu noktanın konumu, köprücük kemiğine yakındır. Her iki kemiğin, her iki yanında bir dakika parmak uçlarıyla masaj yapın. Yeterince basmalısın, ama acı çekmemelisin.

Bu tedavi inanılmaz derecede etkilidir ve kan basıncını 5 dakikada normalleştirir.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git