Lida

Lida; Çin’ nin güneyinde yer alan Yunnan eyaletinde çok eski zamanlardan bu yana yetişen ve Çin’de yerel halk tarafından yüzyıllardır kullanılan mucizevi bitkilerin ekstrelenmesi sonucunda meydana getirilmiş natüral bir zayıflama üründür.

Çinde çok eskiden bu yana daha çok yemeklerde olmak üzere dinç kalmak amacıyla farklı şekillerde işlenen bu doğa harikası bitkilerin, son derece güçlü bir etkisi vardır. Lida , şu an itibariyle doğu ülkelerinde ve Amerika’ da zayıflama ürünleri içinde en çok satan bitkisel besin ürünlerinden bir tanesidir.

Yeri gelmişken hemen belirtelim ki Lida bir ilaç değildir. Turunç Çiçeği Ekstresi önde olmak üzere toplamda birbirinden farklı dokuz bitki ekstresi içeren yüzde yüz doğal bir besin takviyesidir diyebiliriz. Lida’nın en önemli özelliği, iştahı kesmesi ve tok tutmasıdır, hareketsizlik ve çok fazla gıda tüketimi neticesinde vücutta meydana gelen yağ birikiminin yakılmasına yardımcı olan son derece güvenli bir üründür. İçeriğinde kimyasal herhangi bir bileşim söz konusu değildir.

Resmi üretici şirket bilgileri:

Lida Yosun Kapsülünün üreticisi Çin’in Yunnan şehrinde faaliyetlerini sürdüren Kunming Dali Industry & Trade Co. Ltd. adlı bir firmadır.

Lida Nasıl Kullanılır?

Lida, hergün sabah iki su bardağı ılık su ile bir kapsül yutulur. Kapsül alındıktan yirmi otuz dak. sonra kahvaltı edilir. Lidayı kullandığınız sürece günlük en az 2 lt. su içmeniz gerekir.

Not: Lida, rejim ve diyet desteği istemeden zayıflatabilen bir üründür. Lida kullanımı boyunca yeme düzeninin bilinçli olarak kontrol altında tutulması (rejim ve diyet programı ile kullanılmaz) sakıncalıdır.

lidaLida mutlaka her sabah bir kapsül alınmalı ve yirmi – otuz dak. sonra yemede herhangi bir kısıtlama yapmadan ve doyana dek mutlaka kahvaltı yapılmalıdır. Ürünün kullanımı esnasında sabah kahvaltısının yapılmaması halinde halsizlik, mide bulantısı gibi yan etkiler görülmüştür.

Lida’yı kullanmak isteyen kişilerin aşağıda maddeler halinde sıraladığımız uyarılara dikkat etmeleri gerekmektedir.

* 19 yaşından küçük ya da altmış yaşını aşkın;
* Üç Kg’ den az kilo fazlası bulunan;
* Çok fazla sıvı tüketmesi sakıncalı olan;
* Metabolizması çekirdekli ve kabuklu yemişler ya da içerikteki diğer bitkilere alerjik reaksiyon gösteren;
* Gebelik yada emzirme döneminde olan; kimseler ile doktor kontrolünde ve tedavisi devam eden aşağıda saydığımız hastalıklara sahip kimseler;
* Her çeşit kalp hastalığı;
* Damar sistemindeki hastalıklar;
* Hipertansiyon;
* Migren;

Lida nasıl bir etki gösterir ?

Lida; içeriğindeki dokuz tür bitki ekstresiyle tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen aynı zamanda su tüketimiyle biraber vücutta depolanmış yağların parçalanılarak yakılmasına yardımcı olan bir üründür.

Ürünün etkisi, kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine göre farklılıklar gösterebilmektedir. Ürün, aylık dört on iki kilo arasında farklılık gösteren zayıflatıcı etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar ilk yedi günlük kullanımın akabinde fayda görebiliyor iken, bazı kullanıcılar otuz günlük dönemde ancak etki görebilmektedirler. Bu farklılığın nedeni elbette her kişinin metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin aynı hızda çalışmaması ve herkesin bünyesinin farklı olmasıdır.

Lida’ nın yan etkisi var mı ?

Lida’yı daha önce kullanan kişilerde görülen ve çoğunlukla ilk beş – on günlük periyodda rahatsız edici olmamak şartıyla geçici ya da yanlış kullanım neticesinde ortaya çıkmış yan etkiler aşağıdaki gibidir.

* Ağızda kuruluk
* Baş dönmesi
* Mide bulantısı
* Hafif ve kısa süreli palpitasyon
* Bağırsak tembelliği
* Uykusuzluk

Ağızda kuruluk dışında bu yan etkilerden herhangi birinin veya 1’den fazlasının rahatsız edici biçimde görülmesi halinde Lida’nın kullanımına ara veriniz.

Orjinal Ambalajı Sahte Ambalajdan Nasıl Ayırırım?

1. Paketin üzerinde bulunan filigranda kullanılan dalgalı desende küçük küçük karakterlerle sahteden korunma teknolojisi uygulanarak “KMDL” yazısı yalnızca sekiz büyütmeli büyüteçle okunabilir.
2. Döndürüldüğünde renk değiştiren hologram vardır
3. Işıksız mekanda renk mattır.
4. Kutunun ön yüzünde, sağ üst köşesinde aslan figürü içeren bir hologram bulunur.
5. Kutunun hologramı barındıran mat yüzünün soluna düşen yanakta, en üstte daire şekilli bir şekiller yumağının tam ortasında Kunming Dali logosu kabartmalı bir biçimde bulunur. Aynı yüz, üretim ve son kullanma tarihlerini ve ürün standartlık numarasını saklar.

Orjinal İç Ambalajı Ayıran Nitelikler.

1. Kapsüllerin içinde bulunduğu aleminyum folyo aydınlık mekanda öne ve arkaya eğildiğinde süper ince beyaz renkli çizgilerle yapılmış olan çiçek desenleri üzerine basılmış olan eflatun renkli, taramalı baskıların içindeki çince karakterler ile ihracatçı firmaya ait “KMDL” logosu bulunur.
2. Kapsüller kapak kısmı koyu, gövde kısmıysa açık yeşil renktedir. İç ekstre rengi ise açık kahverengi bej renginde olmalıdır.
3. Kapsül açılıp içeriğinin tadına bakılırsa, lezzeti son derece acıdır.
4. Kapsül içeriği kahverengidir.

Lida’ yı bırakınca tekrar kilo alır mıyım ?

Her kullanıcıya ideal kilosuna kavuştuktan sonraki evre için bir kutu ekstra (30 günlük kür) kullanım tavsiye edilmektedir. Formunu yakalamış olan kişiler, Lidanın kullanımını aşağıdaki biçimde bırakmalıdır.

Form sağlandıktan sonra ekstra 1 kutu;

* İlk hafta günaşırı;
* 2. hafta başından ürün bitene dek haftada 3 adet kapsül alınmalıdır.

Ürün yukarıdaki şekilde bırakıldığında parçalanmış yağ stoklanmalarının tekrar oluşumunun önüne geçilmiş olur. Lida Yosun Kapsülü, resmi üretici tarafından belirlenen kullanma ve bırakma talimatlarına uygun olarak kullanan kullanıcılarda ilk bir sene yeniden kilo alma problemi yaşanmamıştır.

PAYLAŞ
Lida Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. fatoş dedi ki:

    bu orjinal lida yı nasıl teğmin edebilirim. internetten baktım ama bir çok site var. orjinalini bulammada bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sayfa başına git