Çekici Görünmek İster misiniz?

Güzel olmak mıdır, seksi olmak mıdır… Aslına bakarsanız bakımlı kadın her zaman en güzel hem de en seksi görünümündedir. Her ne kadar erkekler seksi kadın denilince bedeninin belli bölgesini algılasa da kadın bedeni genel olarak seksidir. Siz de daha seksi olmak istiyorsanız sizler için derlediğimiz bakım önerilerini dikkate almayı düşünebilirsiniz.

guzellikDudaklar; seksi dudaklara sahip olmak için kırmızı renkte ruj ya da doğal görünüm veren ruj seçilmeli. İlk durumda kırmızının teninizle uyumlu bir tonunu yakalamanız gerekiyor. Rujun düzgün ve kalıcı olması için ruju fırçayla sürebilirsiniz. Ruju sürdükten sonra bir kat da parlatıcı kullanın. Dudaklarınızın doğal renginde kalmasını istiyorsanız sadece parlatıcı sürün.

Göğüsler; dekolte bölgeniz için pırıltılı kremleri kullanabilirsiniz. Teniniz beyazsa pembe tonlarında ışıltılar taşıyan kremi tercih edin. Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ışıltılar taşıyan bir kremden yana kullanın. Büyük bir fırça ile iki göğsünüzün arasına bronz toz pudra sürmeniz de göğüslerinizin daha yuvarlak görünmesini sağlar.

Saçlar; saç renginizin birkaç ton açığından gölgeler yaptırırsanız saçlarınız, her zaman “ışıltılı” görünecektir. Bir başka öneri de saçınıza parfüm sürmeniz. Ensede bol toplanmış topuzun her zaman seksi göründüğünü de bilmelisiniz. Uzun saçlıysanız saçınızı gün için de fırçalamayı ihmal etmeyin.

Ayaklar; yaz döneminde bacaklarınız bronzlaştıysa pırıltılı kremlerin ışıltısıyla bacaklarınız çok daha seksi görünecektir. Topuklarınızın pembe görünmesini de sağlamalısınız. Ve tabii ayakkabı seçimi. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduğu kesin. Ancak rahatsız ayakkabılar duruşunuzu bozup nasırlara sebeb olabileceğinden ayakkabı seçiminde rahatlığı ve kaliteyi ön planda tutun.

Boyun; boynunuzu gözler önüne serebileceğiniz şekilde saçlarınızı ensenizden yukarıda toplayabileceğiniz model uygulanabilir. Birkaç damla parfüm, boyuna sürülen ten renginde pudra, hafif sarkıntılı küpeler dikkati boyuna çekmek için yeterli. Boynu tümüyle açıkta bırakmak ya da ince bir kolye takmak da size kalmış bir seçim.

Eller; tırnaklarınız aynı uzunlukta olmalı. Tırnaklarınız farklı boylarda ise tercihinizi doğal renklerden yana kullanın. Kısa kesilmiş ve parlatıcı ile doğal bir görünüm almış tırnaklar da seksi olabilirler. İlginç bulabilirsiniz ama çok dikkat çekici olmayan bir yüzük de farklı bir stil yaratmanızı sağlayabilir.

PAYLAŞ
Çekici Görünmek İster misiniz? Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. deniz tunç dedi ki:

  mail adresinizi yollar mısınız acaba ?
  Sizinle haberimi paylaşmak istemiştim.Web sayfanızda yer verebilirseniz çok sevinirim 

 2. ? dedi ki:

  dikkat çekmek güzel ama ya çok bakımla uğraşmayı sevmiyorsak uğraşmak zor geliyosa aman boşver böylede güzel düşüncesindeysek buna bir öneriniz varmi? yaşım 20 daha gencim aslında ve nişanlıyım sizce böyle düşünmemde bir anormallik varmı?

 3. Abdullah dedi ki:

  Hoşuma gitdi ama neden gözlerin renglerinden hiç konuşmadınız şaşırdım. Rica ederim unutmayın.

Sayfa başına git