2011′de Yay Burcunu Neler Bekliyor?

2011 yılı yay burcu insanları için yeni bir çevre, yeni insanlar edineceği, yeni bir mekâna taşınacağı kısacası yeniliklerin olacağı bir yıl olacak. Oldukça zor geçen yılların biteceği bir yıl olan 2011 yılı yay burcu insanları için yeni şans kapılarının açılacağı bir yıl olacak. Önceki yıllarda sürenceme de kalan bazı olaylar 2011 yılında kesinlik kazanacak. Özelikle maddi açıdan sürüncemede olan ev alma, ev satma, herhangi bir mal mülk edinme veya mal mülk satma istekleri 2011 yılında gerçekleşecek.

Yay burcu 2011 yılında ideallerini gerçekleştirmek için birçok fırsat ele geçirecekler. Bu fırsatları iyi değerlendirebilirlerse hayatlarında olumlu yönde dönüm noktaları oluşacak. Yay burcu insanlarının geçmişi yıllarda yaptığı tembellik huylarını terk etmeleri halinde 2011 yılında çalışkanlıklarının karşılığını para ve zenginlik olarak fazlasıyla alacaklar.
2011 yılında yay burcu hiç beklemedikleri, uzak bir mesafeden parasal anlamda, iş anlamında bir destek görecekler. Bu maddi destekle kariyerlerinde yükselme imkânı bulacaklar.

2011′de Yay Burcunun Aşk ve İlişkileri

14 Aralık 2010 – 08 Ocak 2011 tarihleri arasında yeni bir aşka yelken açabileceğiniz bir dönem olacak. Bekâr yay burcu insanları evlenmek istiyorlarsa bu tarihler arasını iyi değerlendirmeliler.

02 Şubat- 16 Mart tarihleri arasındaki dönem yine yay burcu insanları için aşkın kapılarının ardında kadar açık olduğu dönemler. Evlenme teklifi etmek istiyorsanız, evet cevabını almak istiyorsanız bu tarihler arasını değerlendirebilirsiniz.

03 Nisan–27 Nisan tarihleri arasında evlilik tarihlerinin alabileceği, düğün yapılabileceği tarihlerdir. Evlenmek isteyen yay burcu insanları bu tarihlerde düğün yapabilirler.

05 Mayıs- 19 Haziran arasında yay burcu insanları aşk konusunda karasız kalacaklar. Yay burcu insanlarının nasipleri bu tarihler arasında açılacağı için, yay burcu insanları bu tarihler arasında karasızlıklar yaşayacaklar.

10 Temmuz- 18 Ağustos tarihleri arasında yay burcu insanları partnerleriyle tartışmaktan uzak durmaları gereken bir dönem. Çünkü bu tarihler yay burcu insanları için ayrılıkların yaşanabileceği tarihler, o yüzden bu dönemi mümkün mertebe sakin atlatmaya çalışmalısınız.

Yay burcu insanlarının anlaşabileceği burçlar: Aslan Başak İkizler
Yay burcu insanlarının geçinemeyeceği burçlar: Koç Kova Oğlak

2011′de Yay Burcunun Parasal Hayatı

12 Mart- 24 Nisan tarihleri arasında yay burcu insanların fazla para kazanma hırsının olmadığı bu sebeple parasal anlamda durgunluk olan bir dönem. Bunun yanında bu dönmede kazanılan paraların maceraya harcanmaması dikkatli olarak elde tutulması gereken bir durum.

09 Ağustos- 28 Ağustos tarihleri arasında maddi açıdan şansınız açık olduğu bir dönem yaşayacaksınız. Yeni para kapıları, yeni iş kapıları, yeni kazanç imkânlarının görüleceği bir dönem olacak. Bu sebeple bu tarihler arasında yay burcunun karşısına çıkan maddi imkânların değerlendirilmesi gerekir.
02 Haziran- 26 Haziran tarihleri arasında yay burcu kesinlikle ortak iş yapma fikirlerinden uzak durmalıdır. Zira bu tarihler arası yay burcunun parasal işlemleri için riskli bir dönemdir.

2011′de Yay Burcunun İş ve Kariyer Hayatı

07 Eylül- 23 Ekim tarihleri arasındaki dönemde yay burçları kariyerlerini yükseltmek için yeni fırsatlar elde edecekler. Bu fırsatları iyi değerlendirirlerse kariyerlerinde yükselme şansı yakalayacaklar.

28 Ekim- 26 Aralık tarihleri arasında elde ettikleri kariyer yükseltme fırsatlarının meyvelerini almaya başlayacaklar. Mevcut işlerini elde tutan yay burcu insanları, ek bir gelir kapısı elde edecekler.

2011′de Yay Burcunun Sağlık Hayatı

12 Mart- 24 Mayıs tarihleri arasında yay burcu insanlarının sinir sistemlerinin pek güçlü olmadığı bir dönem. Bu sebeple bu tarihler arasında biraz sinirli, biraz gergin olabilirsiniz. Bunun yanında baş ağrısı, migren ağrıları şikâyetleri olabilir.

PAYLAŞ
2011′de Yay Burcunu Neler Bekliyor? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. nurşin çile dedi ki:

    hayatım burçlara bakarak bgeçiyor aşkım da hangi burç bilmiyorum onu gerçekten çok seviyorum yeni çıkmaya basladık umarım ömür boyu ayrılmayız bana ve herkeze bunu ayırdığınız için tşklr

  2. hatice dedi ki:

    hersez icin cok sagolun okudum hepsini vedeeeeee cok bezendim ki insallah aznen hersez bu yazilar gibi olur neolur bana doga edin hersey yolunda gider insallah neolursun allahim bana yardim et sizde bana doga edin hersey yolunda gitsin ah su paraninda gozu kor olsun o olmasa suralara kadar dugun parasi cikarmaya gelmezdik ama insallah allah yolumuzu acarda sansimiz yolunda gider verdiginiz emek ikcin elinize saglik ha bu arada esim aslan burcu bende yay ama neyazikki akillarimiz uyumlu degil herneyse elinize kolunuza allah agri aci vermesin :~D …..!!!

Sayfa başına git