40 Günde Kolesterolden Doğal Yollarla Kurtulun

Kalbini ve genel sağlığını korumak amacıyla, sırayla birikimini kaldırmak için arterleri (damarları) temizlemek için etkili bir yol olmalıdır toksinler ve yağın ve esnekliklerini artırmak için.

Zamanında tedavi edilmezse, bu durum sağlığa ciddi zarar verebilir ve çeşitli komplikasyonlara neden olabilir.

Uzmanlar, damar tıkanıklığının % 70 veya daha fazla olması durumunda, kalp çarpıntısı, mide bulantısı, terleme, göğüs ağrısı, zayıflık, nefes darlığı ve baş dönmesi yaşayacakları konusunda uyarıyorlar. Bu durumda kalp krizi , inme veya diğer kardiyolojik sorunlara da neden olabilir .

Neyse ki, kan damarlarını temizlemenin ve bu tür sağlık sorunlarını önlemenin etkili bir yolu var. Aşağıdaki doğal sarımsak ilaç geleneksel olarak Tibet ve Rus halk tıbbında yüzyıllardır kullanılmakta ve muhteşem etkiler sağlamaktadır.

Kan basıncını normalleştirir. Kan dolaşımını ve dolaşımı harekete geçirir ve kilo kaybını teşvik eder .

Sarımsak kuşkusuz, gezegendeki en güçlü doğal gıdalardan biridir, çünkü birden fazla sağlık durumunun tedavisinde faydalı etkiler sağlar. Ayrıca, bu tedavi kan düşüşü, kolesterol düşüşü veya kan basıncını düşürücü ilaçlar gibi yan etkilere neden olmaz.

Hücrelerin rejenerasyonunu ve yenilenmesini destekleyen ve destekleyen zengin bir antioksidan ve besleyici kaynağıdır. Son zamanlarda yapılan bir araştırma, sarımsak tüketiminin kolon, barsak, pankreas, mide, yemek borusu, göğüs ve kolorektal kanser riskini düşürdüğünü doğruladı.

Limonla birlikte kullanıldığında kan damarlarını temizler, kan damarlarını güçlendirir, ateroskleroz gibi çeşitli hastalıkların riskini düşürür ve kötü kolesterol seviyelerini düşürür.

Bu mükemmel kan damarını arındırmak için aşağıdakileri yapmanız gerekir :

  • 4 yıkanmış orta boy limon
  • 4 diş sarımsak
  • 3 litre kaynamış su

Hazırlama metodu :

Bu tarifi hazırlamak çok basittir. Sadece limonları ve sarımsağı dilimleyin ve bir kaba koyun. Ardından üzerlerine biraz kaynar su dökün. Onları, sarımsak ve limonları dilimleyin.

Karışımı 3 cam kavanoz içine bölün ve kalan sıcak su ile eşit olarak doldurun. Sonra kavanozları örtün ve buzdolabında 3 gün tutun. Ardından, karışımı süzün posayı atın ve özü tekrar buzdolabında saklayın.

Kullanımı :

Daha küçük miktarlarda kullanmaya başlamanız gerekir, bu nedenle günde üç kez bir veya iki yemek kaşığı kullanın.

Bir süre sonra, herhangi bir yan etki yaşamadıysanız, dozajı 50 ml’ye yükseltebilir ve yemeklerden önce 40 gün boyunca günde 3 kez tekrarlayabilirsiniz.

Bu tedavi yılda sadece bir kez yapılmalıdır. Kullanmaya başlamadan önce, özellikle bazı tıbbi durumlardan muzdarip olmanız durumunda, doktorunuza danıştığınızdan emin olun.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git