Bu Doğal Karışımla Kolesterol Gastrit ve Prostat Büyümesine Dur Deyin

Bal kabağı son derece yararlı bir maddedir, fakat içeriğine de değinmek gerekir. Bal kabağı tohumları çok sayıda besleyici madde bakımından zengindir ve en önemlilerinden biri cucurbitacin’dir.

Prostat büyümesinin önlenmesinde yardımcı olur. Günlük beslenmeye daha fazla bal kabaklı tohum eklemeye çalışın! Örneğin, her gün bir çorba kaşığı kabak çekirdeği, yani tuzsuz olmak suretiyle yiyebilirsiniz.

İşte size iltihaplı bir prostat, yüksek kolesterol veya gastrit tedavisinde yardımcı olacak son derece besleyici bir içecek göstermeye karar verdik! Kabak çekirdeği ile yapılan doğal bir infüzyon! Tarifi inceleyin!

İhtiyacınız olan şeyler:

  • 1 avuç dolusu taze kabak çekirdeği
  • 1 su bardağı su

Bu sihirli tohumlar size iki şekilde yardımcı olabilir:

İltihaplanmayı önleyen bir maddede bol miktarda bulunurlar ve öte yandan diüretik etkileri vardır, bu da mesanenizi boşaltmanıza ve tüm zehirli maddeleri çaba harcamadan çıkarmanıza yardımcı olacağı anlamına gelir.

Bu da, büyümüş prostat sorununu iyileştirmenize yardımcı olacaktır. Sadece bir avuç kabuklu tohum. Havanda dövün ve bir bardak su ısıtın. Su kaynamaya başlamadan tohumları çıkarın ve ezilmiş tohumları ilave edin. İnfüzyonu 10-15 dakika dinlendirmek için bırakın ve tohumları ayırmak için süzün. Karışımı her gün için. Yakında, prostat büyümesi ile büyük bir gelişme göreceksiniz, aynı zamanda genel sağlığınız da!

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git