İki Malzeme İle Çamaşır Makinesindeki Küflere Son!

Çoğu zaman çamaşır makinesinden küf temizlemede sorun yaşadığını tahmin edebilirim, değil mi? Gerçekten kötü kokuyor ve çok toksik, ancak bir şekilde ortadan kaldırılması gerekiyor.

Eh, aynı zamanda çamaşır yıkmayı gerçekten seven birinin nadiren bu durumu yaşadığını var sayabilirim. Çoğumuz bunu yapmak için daha kolay ve hızlı bir yol arıyor değil mi?

Temizlik için kullandığımız yıkama ürünlerine dikkat etmememizin başlıca nedeni budur. Aslında, bu ürünler son derece toksiktir ve bir takım sağlık sorunlarına, özellikle cilt problemlerine neden olabilir.

Bu ürünlerin zararlı toksin içeriği yüksektir. Daha spesifik olmak gerekirse, etiket üzerinde bulunmayan en yaygın 6 yıkama ürününde 100’den fazla uçucu bileşik bulunur! Daha da kötüsü, bu bileşiklerin birçoğu kanserojeniktir!

Dahası, bu ürünler çamaşır makinesinin içindeki küf gelişimine katkıda bulunabilir.

Küfün de çok tehlikeli olduğu iyi bilinmektedir ve kıyafetlerinizi küfün olduğu bir makineye yıkadığınız gerçeği bunun yalnızca sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebileceğini gösterir.

Peki, soru geliyor – nasıl sağlığı riske etmeden çamaşır makinesi küf küf temizlenir?

Çamaşır makinesinden küfü temizlemek ve giysilerin toksinlerden temizlenmesi nasıl yapılır?

Neyse ki, çamaşır makinesindeki küfü temizlemenin kolay, basit, doğal ve ucuz yolu vardır. Sadece iki maddenin yardımıyla, çamaşır makinesini ve elbiselerini temizleyebileceksin.

Karbonat ve beyaz sirke (elma sirkesi) ile bunu nasıl başarabilirsiniz ? Bu iki süper etkili madde sağlık ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Ayrıca, bu güçlü kombinasyon giysilerinizi beyazlatacak ve lekeleri ortadan kaldıracaktır. İlk başta, sirke kullanarak kıyafet yıkamak garip gelebilir, ama gerçek şu ki, kabartma tozu ile birleştirilirse sirke kokmaz.

Renkli giysilerinizi yıkamak istiyorsanız, yıkama ürünlerinizin olması gereken çamaşır makinesine fırında gazlı içecek ve sirke koymanız önerilir. Bir fincan kabartma tozu 4 litre su ile karıştırın.

Sonra gece boyunca aynı karışımda bırakmalısınız ve sabah 1 fincan sirke veya hidrojen peroksit (saç peroksiti değil) ilave etmeli ve yıkamalısın. Onların 30 dakika kadar ıslatmasına izin verin, sonra tekrar yıkayın.

Sonuçlara hayran kalacaksınız! Kıyafetleriniz daha önce hiç olmadığı gibi daha beyaz ve daha parlak olacak!

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git