Jennifer Lopez’e 25 Kilo Verdiren Diyet

Tam kırk yaşında olan Jennifer Lopez, güzelliği ve çekiciliği ile genç kızlara adeta meydan okuyor. Geçen sene doğum yapan seksi sanatçı, 1.5 senede tam 25 kilo verdi. Kadinlarsitesi.com diyet ekibi olarak Lopez’in bu çok konuşulan diyetini araştırdık ve işte o meşhur diyet:

Şu andaki fiziki görünümünü çok beğendiğini belirten Jennifer Lopez, güzellik sırlarını In Touch’e anlattı. Bilindiği gibi lopez1.5 yıl önce ikiz bebek dünyaya getiren Lopez, doğumundan bugüne dek geçen 1.5 yılda çok zorlu bir süreç geçirdiğini söyledi: “Sağlıkbeslenme ve disiplinli bir spor programıyla isteyen bütün kadınlar ideal kilosuna ulaşabilir” dedi. Yeni filminin çekimleri için günde on sekiz saatini film setinde geçiren yıldız şarkıcı Lopez, “Disiplinimden asla taviz vermiyorum” şeklinde konuştu.

jennifer_lopezJennifer Lopez’in Haftalık Spor Programı:

Bir haftada ortalama 4 gün, 1 saat spor yapan ünlü şarkıcı, yaklaşık on dakika ısınma hareketleri yaptıktan sonra kol kasları için ağırlık kaldırma ve mekik çekiyor. Lopez, ip atlayarak kol, sırt ve bacaklarını güçlendirirerek güzel bir görünüm kazandırıyor. Lopez, ip hareketlerinde ipe tutunarak kendisini yukarıya çekiyor. Bu saydığımız sporlara ek olarak eliptik kondisyon bisikleti de kullanmayı ihmal etmiyor.

Jennifer Lopez Nasıl Besleniyor?

* Jennifer Lopez her gün 1400 kalorilik özel bir beslenme programı uyguluyor.

Kahvaltı
Tam tahıllı undan yapılmış pancake, yanında çilek ya da dilediğiniz kadar mevsim meyvesi.

Öğlen
Rezeneyle tatlandırılmış ızgara balık ve bunun yanında haşlanmış sebze.

Akşam
Tatlı patatesle servis edilen ızgara yağsız bonfile, yanında mantar ile.

Ara öğün
Diyet için hazırlanan tahıllı bar’lar.

Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git