Kanseri Önleyen ve Kanser Hücrelerini Öldüren Tek Meyve

Herkesin korkulu rüyasıdır kanser, dünya çapında pek çok insan bu hastalıkla baş etme yollarını ararken çaresinin yine doğada gizlenmiş olduğu gerçeğiyle karşılaşmak aslında çok da şaşırtıcı değil. Dünya genelinde hiç de azımsanmayacak bir rakama ulaşan kanser % 50’lik bir payla sıralamada birinci.

Kanser hücrelerini insanın vücudu üretir, bunun önüne metabolik olarak geçmek mümkün müdür bilinmez ancak yeni bir araştırmanın sonucunda tüketeceğiniz bir meyve ile kanser oluşumunu hatta hücrelerini öldürmek mümkün.

8 yıllık süren bir araştırmanın sonucunda Avusturalya’da yetişen meyvenin tüm bunları yapabildiği kanıtlanmış. Hylandia dockrillii olarak bilinen Blushwood, baş ve boyun tümörleri ile melanomları öldüren eşsiz bir bileşime sahiptir.

Deneklerin yaklaşık % 75’inde, kanser hücrelerinin geri gelmediğini tespit edildi. Bilim adamları, blushwood meyvesinde bileşiğin ne kadar hızlı çalıştığının yanı sıra tedaviden kaynaklanan yan etkilerin olmamasından dolayı şaşkına dönüyorlar. Denemelerde meyve beş dakika içinde etkisini gösterdi ve tümörler birkaç gün içinde kaybolduğunu açıkladılar.

Çileğin insanların kanserle mücadelesinde etkili olduğu kanıtlanırsa,  Özellikle, başka bir kemoterapi turuna giremeyen ya da başka bir genel anestezi alamayan yaşlı hastalara tedaviyi önerilmesi gerekiyor.

Düşük doz kemoterapi ve bitki temelli diyetler kullanarak kanserle mücadele eden gibi hekimler için çilek, doğal olarak kanserden vücuda yardımcı olan bir başka güçlü yöntem sunabilir.

Yalnızca Avusturalyada yetişen çilekgillerden olduğu kabul edilen meyveyi büyük aktar, organik pazarlarda ve tropikal meyve satan marketlerde bulmak mümkün.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git