Varislerden Bir Malzeme İle Sonsuza Kadar Kurtulun!

Dünya üzerindeki her kadın, bacaklarını son derece itici hale getiren varisleri  hoş karşılamaz. Ayrıca ağrı ve rahatsızlıklara da neden olurlar. Bununla birlikte varislerden hemen hemen anında kurtulmanın doğal bir yolunu sizlere anlatacağım!

Dahası, tek ihtiyacınız olan zeytinyağı ve işlemin ucuz ve de kolay olması. Selvi (servi) yağı damar problemleri için en güçlü doğal ilaçlardan biridir. Dolaşımı uyarır ve dolaşım sisteminizin işlevini geliştirir.

Başlangıçta, yağın deriye kolaylıkla nüfuz edebilmesi için cildi çok iyi temizleyip kurulayın. Varisli bölgeye günde iki kez beş damla olmak üzere masaj yapın. Bu kan akışı ve dolaşımı artıracaktır.

Birkaç hafta içinde düzelme fark edeceksiniz. Kas ağrısı, şişme (ödem) ve cilt kabarcıklarını tedavi etmek için nane, çay ağacı veya lavanta esans yağı kullanın. En iyi sonucu elde etmek için yağın inceltilmesi ve az miktarda kullanılması gerekir.

Bonus Çözümü

Varisi önlemek ve tedavi etmek için cadı fındığı ve elma sirkesini karıştırıp uygulayın.

Bu karışım, iltihaplanmayı durdurur ve varisleri tedavi etmenize yardımcı olur. Bunu bir hafta boyunca günlük olarak tekrarlayın; etkiler sizi şok edecek!

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git