Yatağınıza Sık Sık Karbonat Dökün, Neden Mi?

Sizi hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm, fakat her gün kullandığınız şilteler, kir ve bakteri birikimi için mükemmel bir ortamdır.

Çarşafların değiştirilmesi, toz, kir, ter ve diğer vücut sıvıları çarşaftan geçip yatağa girdiğinden, temizlediğiniz şey sadece makineye giren çarşaflardır.

Onlar da ince bir yapıya sahip oldukları için siz hiç fark etmeseniz de aslında her gün içten içe yataklarımız bakteri ve mikrop yuvasına dönüşüyor.

Bununla birlikte, bunları basit bir şekilde ortadan kaldırmanın bir yolunu gösterecek bir makale hazırladık.

İster inanın ister inanmayın, bakterileri yok etmekte son derece başarılı olduğu için, minderleri temizlemek için gereken tek şey bazı kabartma tozu.

Yatağı iyice vakumlayın ve üzerine biraz kabartma tozu dökün. Bu etkili bir şekilde dezenfekte eder ve vakumlama biriken tozu ortadan kaldırır. Bir süre sonra biraz suya biraz esans yağı ekleyin ve yatağı püskürtmek için bu çözeltiyi kullanın. Ve hoş bir koku verin!

İşte bu kadar basit, ancak işleme başlamadan önce yatağınızı eletrikli süpürge ile çekmeyi unutmayın. Bu işlemi isteğe göre haftalık yada aylık uygulayabilirsiniz.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git