Sihirli Yağ İle Duvarlarınızdaki Küften Kurtulabilirsiniz

Evdeki küf son derece tatsız ve tehlikeli bir konudur çünkü sağlık birçok açıdan tehlikeye atılmaktadır.

Bununla birlikte, küfün ortadan kaldırılması için mükemmel derecede verimli bir doğal yöntem var. Tek ihtiyacınız olan şey, yüzlerce yıldır  kullanılan çay ağacı yağı, yaraları, yanıkları ve kesikleri iyileştirmektir. Neyse ki, bu ciddi sorunun size basit ve etkili bir çözüm yolunu sunacağız.

Dahası, bu yağın antiseptik özelliklerinin, ayrıca bir mikrop öldürücü olan karbolik asitten bile yüz kat daha güçlü olduğunu keşfettiler.

Son zamanlarda yapılan araştırmalar, çay ağacı yağı boğaz ağrısı ve akan bir burundan astıma, bronşit ve tüberküloza kadar çeşitli solunum sıkıntılarını tedavi ettiğini bulunmuştur.

Antibiyotik özellikleri döküntüler, yanmalar ve hatta kepek gibi cilt koşullarını tedavi eder. Ayrıca, mikroplar ve küfler için de harika bir çözüm. Evdeki küften kurtulmak için bu sprey hazırlayın

İhtiyaç Listesi :

  • 2 su bardağı su
  • Çay ağacı yağı 2 çay kaşığı
  • Bir püskürtme şişesi

Talimatlar :

Su ve yağ karıştırın ve karışımı bir sprey şişesine dökün. Daha sonra, kalıp büyüyen alanlara püskürtün ve kurumaya bırakın. Daha sonra bir havlu ile silin ve kalıp tamamen tükenecek!

Çay Ağacı Yaprağının Faydaları :

Çay ağacı yağı içinde barındırdığı çeşitli maddelerle oldukça fazla miktarda hastalığa karşı etkilidir. Özellikle deri hastalıklarına çok iyi geliyor. Kepek, egzama, akne, sivilce ve çıbanlar, mantar hastalıkları, sedef hastalığı, cilt kesikleri ve yanıkları, kuru saç derisi, dolama ve tırnak batmaları, ağız içi enfeksiyonları, siğil tedavisi ve uçuklarda kullanılan çay ağacı yağının yararları yazmakla bitmiyor gerçekten.

Bağışıklık sistemi hastalıklarına karşı da etkin bir şekilde kullanılan çay ağacı yağı kuvvetli bir etkiye sahip olduğundan suyla seyreltilerek kullanılmalıdır. Çay ağacı yağı ağız yoluyla kullanılmaz. Bu bitki yalnızca çay gibi demlenerek içilir ve cilde haricen uygulanabilir. Arzu ederseniz çay ağacı yağının etkilerine detaylı olarak göz atabilirsiniz. .

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git