22 Aralık Haftası Oğlak Burcunda Yeni Ay

Mutlu Haftalar.22 Aralık 2014 Pazartesi Oğlak burcunda meydana gelecek yeni ay ile haftaya başlamaktayız.Yeni Ay evresinde Ay astronomik olarak Dünya ile Güneş arasındadır.Bu evrede Güneş ve Ay 0 derecelik bir kavuşum pozisyonunda ve aynı burç üzerindedir.

Yeni Ay başlangıç ve tazelenme enerjisi taşır.Oğlak burcunda meydana gelecek yeni ay enerjisini mesleki anlamda ve uzun vadeli planlamalarımızda kalıcılık ve pratiklik gerektiren hedefler ortaya koyarak değerlendirebiliriz.

Salı günü mitolojide Kronos adını verdiğimiz dersler,sorumluluklar gezegeni Satürn Yay burcuna geçiş yaparak iki buçuk yıl boyunca eğitim- öğretim,idealler,amaçlar,akademik kurumlar,yayıncılık,fanatizm gibi konuları gündeme taşıyacak.

Ülkemiz açısından bu süreci değerlendirdiğimizde hizmet kurumları,memurlar,işçiler,silahlı kuvvetler,mahkumlar,mahkumların yaşam koşullarını düzenlemek ve bu anlamda yapılan yürüyüş ya da gösteriler olarak ele alabiliriz.

Çarşamba günü sabah saatlerinde Ay Kova burcuna geçiş yaparak cuma sabah saatlerine dek Kova burcunda transit yapmaya devam edecek.Ay Kova burcunda iken umutlar ve geleceğe dönük hedeflerin,ideallerin ve ön plana çıktığı günler olarak değerlendirebiliriz.Bu dönemde arkadaş grupları arasında zaman geçirmek ve enetelektüel  birtakım sohbetlerin olduğu enerji biçiminde deneyimlemek mümkün.Ay Kova sürecinde iken ayak bilekleri,varisler ve tolardamarlar daha da hassaslaşacağı için bu bölgelere bakım ve masaj uygulamak iyi bir fikir olabilir.

Perşembe günü gerçekleşecek Merkür Uranüs kare görünümünün etkisiyle zihinsel değişim ve gerginlik,yeni orijinal düşüncelerle birlikte ani ve aceleci bir biçimde karar almak,karşı tarafla iletişimimizde ilişkileri koparmamak adına bir kez konuşup on kez düşünmeliyiz.Aynı gün Merkür ve Pluto arasındaki kavuşum açısının kesinleşeceğini düşündüğümüzde zihinsel anlamda tutku,hırs,manipülatif bir yapı,fikirsel ve zihinsel değişimler dikkat etmemiz gereken temel noktalar

HAFTAYI BURÇLARA FÖRE DEĞERLENDİRDİĞİMİZDE:

(Öncelikle Yükselen Burcunuza Göre Okumanızı Öneririm)

KOÇ:                                                 

Hafta başında Oğlak burcunda meydana gelecek yeni ay’ın  etkisiyle mesleki hedefleriniz,kariyeriniz,statünüz toplum önündeki pozisyonunuzla ilgili kalıcılık gerektiren önemli birtakım girişimler gündeminize gelmekte.Çarşamba gününden hafta sonuna dek aynı ideali paylaştığınız kalabalık gruplar ve sosyalleşme arzusunun ön plana çıkacağı zaman dilimi.

BOĞA:

Hafta başında Oğlak burcunda ve 9. ev alanınızda gerçekleşecek yeni ay’ın etkisiyle eğitim öğretim,seyahatler,yurtdışı bağlantılı konular ile ilgili birtakım başlangıçların gündeme geleceği sürece girmiş bulunmaktasınız.Çarşamba gününden itibaren hafta sonuna dek kariyeriniz,mesleki hedefleriniz ve statünüzü ilgilendiren  noktalarda birtakım gelişmeler gündeme gelmekte.

İKİZLER:

Oğlak burcunda meydana gelecek yeni ay’ın etkisini deneyimleyeceğiniz 8. ev alanınızla bağlantılı olarak miras,nafaka,başkalarıyla birlikte sahip olunan ortak kazanımlar noktalarında yeni birtakım başlangıçlar söz konusu.Çarşamba gününden hafta sonuna dek olan süreçte farklı kültürler,uzun yolculuklar ve eğitim öğretim konuları gündeminizi oluşturacak.

YENGEÇ:

Pazartesi günü karşıt burcunuz Oğlak’ta meydana gelecek yeni ay’ın etkisiyle ortaklıklar,evlilik ve ortaklaşa ilişkilerde yeni birtakım başlangıçlar gündeminize taşınacak.Hafta ortasından itibaren iç dünyanıza dönmek,ölüm ve ötesi metafizik konularla ilgilenmek ve başkalarına ait maddesel kaynaklar gündeminize gelebilir.

ASLAN:

Hafta başında Oğlak burcunda meydana gelecek yeni ay’ın etkisiyle,iş yaşamınız,çalışma koşullarınız,çalışma arkadaşlarınız ve günlük sorumluluklarınızla bağlantılı yeni birtakım gelişmelere ortaya çıkmakta.Sağlığınız ile ilgili bir konu gündeminize taşınabilir.Hafta ortasından itibaren eş ya da ortaklık yani ikili ilişkiler hafta sonuna dek gündemde olacak konular.

BAŞAK:

Hafta başında Oğlak burcunda gerçekleşecek yeni ay’ın etkisiyle önümüzdeki on beş günlük süreç içerisinde özel ilişkiler,arkadaşlıklar,aşk yaşamı,yaratıcılığınızı ve çocuklarınızı ilgilendiren konularda yeni bazı gelişmeler gündemde.Hafta ortasından itibaren iş yaşamınız ve sağlığınızı ilgilendiren konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

TERAZİ:

Pazartesi günü Oğlak burcunda bir yeni ay meydana gelecek.Yeni ay enerjisinin etkisiyle önümüzdeki on beş günlük süreç içerisinde ev,yerleşim,yuva konularıyla bağlantılı yeni bazı gelişmeler söz konusu olabilir.Ev almak,satmak evde yapılacak değişiklikler gündeminizde.Hafta ortasından itibaren özel ilişkileriniz ve eğlenceli aktivitelere doğru çekildiğinizi hissedebilirsiniz.

AKREP:

Hafta başında Oğlak burcunda meydana gelecek yeni ay’ın etkisiyle birlikte önümüzdeki on beş günlük süreç içerisinde yeni birtakım kontrat ve sözleşmeler gündeminize taşınabilir.Bu süreç içerisinde eğitim öğretim kısa seyahatler ve yakın çevrenizle ilgili konularla birlikte iletişim ön planda.Hafta ortasından itibaren ev içerisinde zaman geçirmek ve ailenizle ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

YAY:

Pazartesi Oğlak burcunda bir yeni ay meydana gelmekte.Yeni ay’ın etkisiyle birlikte maddesel kazanımlarınızı artırmak adına yeni birtakım gelişmeler ortaya çıkmakta.Finansal gelirinizi artması yönünde bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.Hafta ortasından itibaren eğitim öğretim ve yakın çevre ile ilişkilerinizde duygusal birtakım kararlar alabilirsiniz.

OĞLAK:

Pazartesi burcunuzda bir yeni ay meydana gelmekte.Burcunuzda meydana gelecek yeni ay’ın etkisiyle kişisel anlamda mesleki ve maddesel konularla bağlantılı yepyeni bir başlangıçlar söz konusu.Hafta ortasından itibaren maddi konularla bağlantılı değişken koşullar söz konusu.Aile ve yuva ile bağlantılı konularda birtakım gerilimler yaşamamak adına bu hafta daha dikkatli olmalısınız.

KOVA:

Haftaya Oğlak burcunda meydana gelen yeni ay ile başlamaktayız.12. ev alanınızda gerçekleşecek yeni ay’ın etkisiyle iç dünyanıza dönmek ve ruhsal anlamda sizi geliştirecek olan birtakım disiplinlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz.Hafta ortasından itibaren daha değişken bir ruh hali ile birlikte duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

BALIK:

Oğlak burcunda meydana gelen yeni ay’ın etkisiyle geleceğe dönük hedefleriniz,mesleki kazanımlarınız ve katılmış olduğunuz sosyal ortamlarda aynı ideali paylaştığınız kişiler önümüzdeki on beş günlük süreç içerisinde yeni ve  ana başlıklarınız olarak karşınıza çıkmakta.Hafta ortası itibariyle kalabalıklardan uzaklaşmak ve iç dünyanızda birtakım duygusal hesaplaşmalara doğru çekildiğinizi hissedebilirsiniz.

Yıldızların Düşlerinizi Gerçek Kılması Dileğiyle….

EMİNE GÜCEK

www.astrolojiada.com

Astrolojik Danışmanlık İçin İletişim:

GSM:0506 343 04 23

 

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git