Bu Yağ Kanserin Büyümesini Durduruyor

Yılda, tüm dünyada 14 milyondan fazla insan  kansere yakalanıyor ve bu felaket hastalığının sonucu olarak 8,2 milyondan fazla insan ölüyor.

Uzmanlar, önümüzdeki 20 yıl içinde bu sayının% 70 artacağına inanıyor. Bu rakamlar şok edici, endişe verici ve dehşet vericidir!

Öte yandan, Tabiat Ana, mükemmel etkili doğal ilaçlar sağladığı halde, patent alınamıyor yada alınmak istenmiyor ve bu nedenle Büyük İlaç ve kanser endüstrisi tarafından sürekli reddediliyor.

Böyle dikkate değer doğal bir tedavi yolu kenevir yağıdır. Madrid Üniversitesi’nden bir moleküler doğa bilimci olan Dr. Christina Sanchez’e göre kenevirlerden alınan kanabinoidler kanser hücrelerini öldürür ve aynı zamanda hastanın bağışıklık sistemini artırır.

Beyin, prostat, meme, pankreas kanseri ve lösemi gibi en karmaşık kanser türlerinde kanserli hücreler üzerindeki etkisi gözlemlendi. Ancak, sadece birkaç ülke kanser ve lösemi durumunda bu tedaviyi denemeye karar verdi.

Ayrıca, sayısız çalışma, bu yağın sadece anti-kanser özelliklerini değil, güçlü sağlık yararlarına sahip olduğunu tespit etti ve bunların en önemlileri:

  1. Ağrılara İyi Gelir

Kenevir yağı, ağrı ve ağrıları hafifletebilir ve ağrı kazandıran özellikler bin yıl boyunca kullanılmıştır. Ağrı yollarındaki nöronal iletimi en az’a indirir ve böylece kronik ağrı ve iltihabı yatıştırır.

  1. Gerilim, Korku, Endişe ve Kaygıya İyi Gelir

Esansiyel yağ, mutluluk hormonlarını etkin bir şekilde serbest bırakır ve zihni rahatlatır. Ayrıca stres düşürür ve sakin ve huzurlu olmanızda etki eder. Kannabinoidler, özellikle merkezi sinir sistemi ve bağışıklık sistemini düzenler.

Kenevir yağını kullanmadan önce doktorunuza danışın, eczaneden veya aktarlardan alın ve kontrolsüz kullanmayın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git