Estetik ameliyat fiyatları

Kadın veya erkek vücudundaki bazı bölümlerden memnun değilse, plastik cerrahi sayesinde vücudunda kusurlu gördüğü, kendisini rahatsız eden bölgelere müdahalede bulunabiliyor.

Kadınlar arasında en çok tercih edilen estetik ameliyat türü, meme büyütme yani göğüs büyütme estetik ameliyatı, yüz germe estetik ameliyatı, karın germe estetik ameliyatı ve yağ aldırma estetik ameliyatı oluyor. Erkeklerde en çok tercih edilen estetik ameliyat türü, saç ekimi estetiği ile kepçe kulak estetik ameliyatıdır. Hem kadın hem de erkeklerin ortak en çok başvurdukları estetik ameliyat türü ise burun estetiğidir. Çünkü estetik burun ameliyatı şekil ve estetik görünüş kaygısının yanında çoğu kişiyi nefes alamama gibi sağlık sorununu da yaşatır ve kişiler estetik burun ameliyatı sayesinde hem daha güzel, daha estetik bir buruna sahip olurlar, hem de daha sağlıklı nefes alıp verebilirler.

Bunların yanında özellikle bayanlarda, düz kalçalı bayanlar tarafından tercih edilen popo kaldırma, popo dikleştirme estetik ameliyatları yapılmaktadır. Estetik popo ameliyatı ile kadınlar daha dik ve dolgun kalçalara sahip olabilmektedirler. Yaşı ilerlemiş bayanlar tarafından tercih edilen estetik ameliyat türü ise alın bölgesindeki kırışıklıkları yok etmek için yapılan estetik alın germe ameliyatıdır. Estetik alın germe alın ameliyatı aslında hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen ve genelde yüz germe ameliyatı sırasında yapılan bir estetik ameliyat türüdür. Dudak büyütme estetiği kadınların tercih ettiği bir estetik ameliyat türü olup, ince dudaklı kadınların, daha dolgun, daha kalın, daha çekici dudaklara sahip olmak için yaptırdıkları bir estetik ameliyattır. Lazer ile leke silme estetiği, cilt üzerinde oluşan, çeşitli sebeplere bağlı olarak oluşan lekeleri yok etmek amacıyla yapılan estetik türüdür. Karın germe estetiği de çoğunlukla kadınlar tarafından tercih edilen, doğum sonrası karın bölgesinde oluşan sarkma, yağlanma gibi karın deformasyonlarını yok etmek için uygulanan bir estetik ameliyat türüdür.

Alın germe: 1000-3000 dolar arası
Burun estetiği: 1500-5000 dolar arası
Endoskopik yüz germe: 2000-5000 dolar arası
Dudak büyütme: 500-1000 dolar arası
Çene estetiği: 1000-3000 dolar arası
Saç ekme: 1000-3500 dolar arası
Göz estetiği: 1000-5500 dolar arası
Kepçekulak düzeltme: 1000-3000 dolar arası
Yağ enjeksiyonuyla yüz dolgunlaştırma: 1000-2000 dolar arası
Boyun germe: 2500-4000 dolar arası
Lazerle leke silme: 500-2000 dolar arası
Popo kaldırma: 2000-4000 dolar arası
Liposuction: 1000-8000 dolar arası
Meme büyütme, dikleştirme: 2000-4000 dolar arası
Karın germe: 2000-5000 dolar arası

PAYLAŞ
Estetik ameliyat fiyatları Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Esra dedi ki:

  Merhaba
  arkadaşlar ben kısa süre önce Dr. Sal….. ile burun estetiği yaptırdım çok memnum kaldım ve fiyatlarıda bu kadar dolgun değildi baya lüks olmasına rağmen bu kadar fiyat istemiyorlar herhalde buradaki fiyatlarda uzay teknolojileri kullanıyorlar…
  isteyenler baksınlar sal…… ben memnuniyet garantisi bile verebilirim… gerisini siz düşünün bilenler bilir zaten

 2. menal oğuz dedi ki:

  mrb neden herşeyin estetiği varda kafa estetiği yok ben kafa şeklimden memnun değilim. onu estetik yaptırabilme şansımız warmı. mesala şekli değiştirmek gibi bişey

 3. Esin yenici dedi ki:

  Evet doktorcum insaf dolar milyonerimi olmak istiyorsunuz yoksa halka hizmetmi anlamış değiliz yani türkiyede yaşıyoruz amerik değil tabii biraz insaf tamam dirsek çürütüyoruz senelerimizi verdik dersiniz ,imkanları olmayanlarada bir güzellik yapın zengiden dolar maaşlı çalışandan daha duyarlı olalım uygun bir ücret alın teşekkürler başarılar ha bu arada yurtdışına çıkıyormuşsunuz hayırlı yolculuklar……….

 4. ümmühani aksay dedi ki:

  yüz germe neden o kadar pahalı ve neden dolarla yapılıyor .çok merak ettim dolrımız yok diye yaptıramayaczmıbiz…

 5. nezahat güzeloğlu dedi ki:

  ben çok istiyordum ama fiyatları görünce hüsrana uğrayarak hemen vazgeçtim yüzümü iple asma sisteminden yaptırmak istiyordum lütfen bana da el uzatın mutlu edin beni.

 6. nezahat güzeloğlu dedi ki:

  insaf azıcık hesaplı yapın da herkez yararlansın

 7. muhamet dedi ki:

  mrb benim dudaklarım biraz kalın bu ailemizde genetik bütün abilerimde de var ben küçültmek istiyorum fiyatı ne kadar ve ne kadar daha iyi olur

Sayfa başına git