En Güçlü Doğal Antibiyotik Enfeksiyon ve Parazitleri Yok Ediyor!

Bu doğal antibiyotik birçok uzman tarafından en güçlü antibiyotik olarak kabul edilir, enfeksiyonları etkili bir şekilde tedavi eder ve parazitleri yok eder.

Güçlü antiviral ve antifungal özelliklere sahiptir, vücudun tamamında kan dolaşımını ve lenf akışını artırır. Bitki esaslı olup çoklu sağlık yararları sunmaktadır.

Bu karışım her türlü viral, bakteriyel, paraziter ve mantar hastalıklarına karşı güçlü bir silahtır.

Ana tonik kanları arındırır, kan dolaşımını hızlandırır ve çeşitli kronik koşulları tedavi eder. Etkisi yüksek kaliteli, doğal ve taze malzemeler kombinasyonundan kaynaklanmaktadır!

Bununla birlikte, hazırlanırken eldiven giymeniz gerektiğini lütfen unutmayın; sıcak biber kaşıntı hissi yaratabilir ve yoğun koku sinüsleri uyarabilir.

Nasıl hazırlanır :

İçindekiler :

  • Çeyrek fincan ince kıyılmış sarımsak
  • Çeyrek fincan rendelenmiş zencefil
  • 2 çorba kaşığı yaban turbu rendesi
  • 700 ml organik elma sirkesi
  • 2 yemek kaşığı zerdeçal tozu veya 2 zerdeçal kökü
  • Çeyrek fincan ince kıyılmış soğan
  • 2 taze sıcak biber

Talimatlar :

Bir kapta, elma sirkesi haricindeki tüm malzemeleri karıştırın. Ardından karışımı cam  kavanoza aktarın ve kavanoza doldurmak için sirke dökün. Kavanozun 2 / 3’ü kuru malzemelerden, diğeri ise sirke ile doldurulmalıdır. Kavanozu iyice kapatın ve sallayın.

Kavanoz, kuru, serin bir yerde 2 hafta tutulmalıdır. Her gün birkaç kez sallamalısınız.

Karışımı buzdolabında saklamaya çok gerek yok, çünkü uzun süre bozulmaz. Eğer zeytinyağıyla karıştırılırsa, salata sosu olarak kullanabilirsiniz veya güveçlere ekleyebilirsiniz.

Kullanım :

Bu antibiyotiğin lezzeti çok güçlü ve sıcaktır, bu yüzden tüketiminden sonra yanan sansasyonu yatıştırmak için bir dilim limon yiyebilirsiniz.

Bağışıklık sistemini artırmak ve soğuk algınlığı önlemek için bir çorba kaşığı almanız gerekir.

Ciddi enfeksiyonlar ve hastalıklar söz konusu olduğunda karışımdan bir çorba kaşığı, günde beş ile altı defa alın. Ayrıca, ham maddeler tamamen doğal ve toksinsiz olduğu için gebe kadınlar ve çocuklar için de son derece güvenlidir.

Bu doğal antibiyotiğin mucizevi etkileri, içerdiği maddenin çeşitli tıbbi özelliklerinden dolayı aşağıdaki gibidir:

Elma sirkesi, bin yıl için bir ilaç olarak kullanılan son derece sağlıklı bir üründür. Sağlıklı özellikleri genellikle M.Ö. 400 yıllarında tıbbın babası Hipokrat tarafından kullanılmıştır.

Daha sonra fermente edilmiş taze, olgun elma maddeleri ile yapılır ve nihai bir ürün olarak sirke titiz bir şekilde işlenir. Kolesterol ve kan basıncını düzenleyen bir elyaf olan pektin oranı yüksektir.

Karıştırdığı gıdalardan kalsiyumun çıkarılmasına da yardımcı olur ve böylece kemiklerin sağlığını destekler. Yetersizliği yavaş büyümeye, sinüzit, saç dökülmesine, gevrek çivi ve dişlere ve burun akmasına neden olan zengin bir potasyum kaynağıdır.

Bu nedenle, düzenli olarak kullanılması bu sağlık sorunlarını önlemenize yardımcı olacaktır. Potasyum ayrıca vücudu detoks eder.

Elma sirkesi de yağ kaybı gibi kilo kaybı sürecine yardımcı olur. Sirke, ayrıca serbest radikal hasarını önleyen ve cildi genç ve yumuşak tutan beta-karotende bol miktarda bulunur.

Ayrıca, elma sirkesi, bakteryel ve mantar enfeksiyonlarına karşı savaşan malik asit içerir. Eklem ağrısı, eklemler etrafındaki ürik asit depolarını erittiğinden sonra yatıştırır ve bundan sonra vücuttan çıkarılır.

Elma sirkesi de hazımsızlık, ishal, boğaz ağrısı, kabızlık, saç dökülmesi, baş ağrısı, egzama, artrit, obezite, kronik yorgunluk, zayıf kemik, yüksek kolesterol, hafif gıda zehirlenmesi, yüksek tansiyon vb. Birçok tedavide kullanılır. .

Zerdeçal şüphesiz gezegendeki en sağlıklı baharatlardan biridir ve iltihabı yatıştırır ve enfeksiyonları tedavi eder. Eklem ağrısını hafifletir ve kanser gelişimini engeller.

Sarımsak da en sağlıklı doğal gıdalardan biridir, çünkü geniş bir kullanım yelpazesine sahip güçlü bir antibiyotiktir.

Kötü bakteri ve mikroorganizmaları öldürür, sağlıklı bakterilerin büyümesini destekler, mantarlarla savaşır ve her çeşit antijen, patojen ve zararlı hastalıklara neden olan mikroorganizmaları savunur.

En yakın göreceli soğan, sinüsler ve akciğerler üzerinde inanılmaz etkilere sahiptir, kan dolaşımını arttırır ve yaygın soğuk algınlığı ve grip tedavisinde kullanılır.

Zencefil sağlıklı besinler bakımından zengindir ve bu nedenle çeşitli sağlık yararları sunmaktadır. Güçlü anti-inflamatuar özelliklere sahiptir ve kan dolaşımını uyarır.

Biber, son derece güçlü sirkülasyon stimülatörleri olup hastalıklarla etkili bir şekilde mücadele eden güçlü antibiyotik özelliklerine sahiptir.

Horseradish, sinüsler ve akciğerler üzerinde mükemmel bir etkiye sahiptir, sinüs kanallarını açar, dolaşımı arttırır ve yaygın soğuk algınlığı ve grip salgını savurur.

Karışım, sayısız rahatsızlığa ve hastalığa karşı en iyi müttefiki olan son derece güçlü bir doğal çare. Bu nedenle, bu doğal antibiyotiği hazırlayın ve bundan yararlanın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git