Günde 2 Kere Ensenize Buz Yerleştirin Sayısız Hastalığın Önüne Geçin! Diş Ağrısı da Dahil

Geleneksel Çin tıbbı, vücut enerjisinin (chi veya qi) basınç noktalarına sahip meridyenler olarak bilinen yol boyunca vücudun etrafında dolaştığı inancına dayanır.

Akupunktur uzmanlarına ve bu tıbbın uygulayıcılarına göre, hastalıklar vücutta chi’nin tıkanması veya dengesizliğinin bir sonucudur. Bu nedenle, vücuttaki bu enerjinin akışının geliştirilmesi, o bölgedeki organların işlevini etkin bir şekilde geliştirecektir.

Vücuttaki her meridyen farklı bir iç organa bağlıdır ve basınç noktalarının akupunktur veya masajı qi’nin tıkanmasını serbest bırakır ve böylece kanala çekerek gerginliği rahatlatacaktır.

Ayrıca, belirli boyun bölgelerinde buz küpleri kullanımı da ruh hali, sağlık ve enerji geliştirmeleri sağlar.

Bu nedenle, evinizde sağlığınızı artırmak için kesinlikle bu kolay, güvenli ve hızlı Çin tıbbı metodunu denemelisiniz!

Feng Fu veya Rüzgar Konağı noktası, saç çizgisinin tabanının yakınında, kafatasının tabanında ve boynunun tepesinde, boynun arkasındaki tendonların arasında bulunur. Uyarısı genel sağlığı geliştirir.

Saç bitiminin hemen altına koymalı ve orada 20 dakika bekletmelisin. Emniyet altına almak için bir bandaj veya bir eşarp kullanabilirsiniz. Başlangıçta soğuk hissi biraz tatsız olur, ancak bir dakika sonra yerin üzerinde bir ısı akışı yaşarsınız.

Sabah ve akşam saatlerinde endorfinlerin kan dolaşımına salınmasını teşvik etmek ve vücudu enerjize etmek için bunu iki kez tekrarlayın.

Çin tıbbı, bunun fizyolojik dengesini düzelteceğini ve koruyacağını ve vücudu güçlendirip gençleştirdiğini savunuyor.

Bu noktanın düzenli uyarılması aşağıdakileri içeren sayısız sağlık avantajı sunmaktadır:

Bu tekniğin, gebelik, epilepsi veya şizofreni durumunda veya bir kalp pilinizin olması durumunda önerilmediğini unutmayın.

PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git